Profesjonalne Studio Graficzne VEGA oferuje usługi w zakresie specjalistycznej grafiki i przygotowania projektów od podstaw. Wykonujemy m.in. nadruki na CD i DVD, przygotowujemy projektowo-graficzną oprawę wszelkiego typu materiałów reklamowych.

Cały proces od pomysłu, propozycji projektu, korekty, przygotowania do druku i - w zależności od życzenia Klienta - samej produkcji obejmującej m.in. nadruk na płytach lub wydruk ulotek, plakatów czy innych materiałów - odbywa się u nas na miejscu w naszym studio graficznym. Dzięki temu mamy maksymalną kontrolę nad każdym zleceniem.

Nasze studio graficzne posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń obejmujących zarówno tłoczenie płyt, jak i nadruk na CD i DVD oraz przygotowanie materiałów reklamowych.

Jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw elementy składające się na określony, spójny wizerunek Klienta.

Możemy z naszej strony zagwarantować świeże spojrzenie na realizowane prace, niekonwencjonalne podejście do wielu kwestii związanych z grafiką i kreacją. Każde nowe zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością - dla naszego studia graficznego zawsze jest to twórcze wyzwanie.