Profesjonalne Studio Graficzne VEGA oferuje usługi w zakresie specjalistycznej grafiki i przygotowania projektów od podstaw. Nasi specjaliści, korzystając z nowoczesnego oprogramowania, przygotowują projekt od momentu powstania koncepcji graficznej do jego wydruku. Możemy zrealizować dowolny projekt, wskazany przez Klienta lub wesprzeć go własnym pomysłem. Na każdym etapie prac ściśle współpracujemy z Klientami, odnosząc się do jego uwag i wytycznych.

Realizujemy dowolne koncepcje graficzne na wybranych przez klienta materiałach. Wykonujemy m.in. nadruki na CD i DVD, przygotowujemy projektowo-graficzną oprawę wszelkiego typu materiałów reklamowych. Wykorzystując dostępne technologie dostarczamy najwyższej jakości gotowe realizacje.


Cały proces od pomysłu, propozycji projektu, korekty, przygotowania dla drukarni cyfrowej i - w zależności od życzenia Klienta - samej produkcji obejmującej m.in. nadruk na płytach lub wydruk ulotek, plakatów czy innych materiałów - odbywa się u nas na miejscu w naszym studio graficznym. Dzięki temu mamy maksymalną kontrolę nad każdym zleceniem, jak i możliwość określenia realnego terminu realizacji. To wyklucza opóźnienia, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia Klientów.


Nasze studio graficzne posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń obejmujących zarówno tłoczenie płyt, jak i nadruk na CD i DVD oraz przygotowanie materiałów reklamowych. Nasi specjaliści to fachowcy w dziedzinie projektowania komputerowego, przygotowania do druku i samej realizacji druku.

W naszym studiu graficznym jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw elementy składające się na określony, spójny wizerunek Klienta. Stworzona przez nas identyfikacja wizualna i reprezentujące firmę materiały graficzne zrealizują założone przez nią cele wizerunkowe, reklamowe czy promocyjne, a to może znacznie wpłynąć na zyski.


Nasi specjaliści to artyści, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Wiemy, jak ważne są dobre projekty w budowaniu wizerunku firm i ich niepowtarzalność. Stawiamy w równym stopniu na estetykę i pomysł, jak i realizację strategii danej firmy. Niezależnie czy chodzi o projekt drobnej wizytówki czy pełną identyfikację wizualną – damy z siebie wszystko.


Możemy z naszej strony zagwarantować świeże spojrzenie na realizowane prace, niekonwencjonalne podejście do wielu kwestii związanych z grafiką i kreacją. Każde nowe zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością - dla naszego studia graficznego zawsze jest to twórcze wyzwanie.