Profesjonalne Studio Graficzne VEGA oferuje usługi w zakresie specjalistycznej grafiki i przygotowania projektów od podstaw. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania i przygotowujemy projekt od momentu powstania koncepcji graficznej do jego wydruku. Nasze studio graficzne może zrealizować dowolny projekt, wskazany przez Klienta lub wesprzeć go własnym pomysłem. Na każdym etapie prac ściśle współpracujemy z Klientami, odnosząc się do jego uwag i wytycznych.

Realizujemy dowolne koncepcje graficzne na wybranych przez klienta materiałach. Wykonujemy m.in. nadruki na CD i DVD, przygotowujemy projektowo-graficzną oprawę wszelkiego typu materiałów reklamowych. Nasze studio graficzne korzysta z najnowszych technologii, dzięki czemu dostarczamy wysokiej jakości gotowe realizacje.


Cały proces od pomysłu, propozycji projektu, korekty, przygotowania dla drukarni cyfrowej i - w zależności od życzenia Klienta - samej produkcji obejmującej m.in. nadruk na płytach lub wydruk ulotek, plakatów czy innych materiałów - odbywa się u nas na miejscu. Tak funkcjonujące studio graficzne pozwala na maksymalną kontrolę nad każdym zleceniem. Umożliwia też określenie terminu realizacji. To wyklucza opóźnienia, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia Klientów.


Nasze studio graficzne posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń obejmujących zarówno tłoczenie płyt, jak i nadruk na CD i DVD oraz przygotowanie materiałów reklamowych. Nasi specjaliści to fachowcy w dziedzinie projektowania komputerowego, przygotowania do druku i samej realizacji druku.

Jako profesjonalnie studio graficzne jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw elementy składające się na określony, spójny wizerunek Klienta. Stworzona przez nas identyfikacja wizualna i reprezentujące firmę materiały graficzne zrealizują założone przez nią cele wizerunkowe, reklamowe czy promocyjne, a to może znacznie wpłynąć na zyski.


Nasi specjaliści to artyści, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Wiemy, jak ważne są dobre projekty w budowaniu wizerunku firm i ich niepowtarzalność. Czym na tle konkurencji wyróżnia się nasze studio graficzne? Stawiamy w równym stopniu na estetykę i pomysł, jak i realizację strategii danej firmy.


Niezależnie czy chodzi o projekt drobnej wizytówki czy pełną identyfikację wizualną – damy z siebie wszystko. Możemy z naszej strony zagwarantować świeże spojrzenie na realizowane prace, niekonwencjonalne podejście do wielu kwestii związanych z grafiką i kreacją. Każde nowe zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Studio Graficzne Vega podejmie każde twórcze wyzwanie.