Drukarnia VEGA w Poznaniu to miejsce z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajduje się druk cyfrowy oraz druk offsetowy, który doceniają Klienci indywidualni i biznesowi. Wysokie standardy pracy pozwalają na najwyższej jakości druk materiałów reklamowych, firmowych czy prasowych.


Drukarnia offsetowa / cyfrowa VEGA oferuje wysokiej jakości druk poligrafii oraz pełną obsługę drukarską (sztancowanie, nacinanie papieru samoprzylepnego, falcowanie i bigowanie druków, uszlachetnianie, tworzenie nowych wykrojników opakowań itp.). Całość realizacji, zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasza drukarnia offsetowa może pochwalić się nowoczesnym sprzętem drukarskim, co pozwala na uzyskanie najlepszego efektu i jakości druku projektów.


W naszej ofercie znajdą Państwo druk cyfrowy i offsetowy wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych i firmowych. Drukujemy ulotki, plakaty, wizytówki, książki, foldery, kalendarze, druk na kopertach, czasopisma, opakowania kartonowe, teczki, itp. Wysoka jakość papieru i szybkość druku pozwolą na błyskawiczne stworzenie nawet masowych ilości produktów.


Jeśli tylko pozwoli na to dostępna technologia, nasza drukarnia offsetowa poodejmuje się też zleceń nietypowych. Specjalnością naszej firmy jest druk cyfrowy i offsetowy opakowań do płyt CD/DVD i projektów przygotowanych przez nasze studio graficzne. W skład oferty wchodzą: DIGIPACKI, ECOPACKI, koperty kartonowe, wkładki do pudełek, różne niekonwencjonalne opakowania kartonowe w zależności od zapotrzebowania i indywidualnych życzeń zleceniodawców. Realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów lub pomagamy w opracowaniu koncepcji, aby stworzyć unikalny, jedyny w swoim rodzaju projekt.


Na tle innych firm w tej branży, nasza drukarnia offsetowa gwarantuje konkurencyjne ceny, pewną jakość naszych prac i odpowiedni poziom obsługi. Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku. Klient może liczyć nie tylko na zrealizowanie zlecenia, ale również na fachową pomoc i wybór optymalnej opcji. Doskonale rozumiemy też potrzeby Klientów. Wiemy, jak istotne jest dotrzymywanie terminów realizacji, dlatego działamy odpowiedzialnie i zawsze realizujemy zlecenie zgodnie z umową. Dajemy naszym Klientom pewność, że otrzymają profesjonalnie wykonany druk cyfrowy i offsetowy w umówionym czasie.


Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących druku oraz wskażemy najlepszą dla zlecenia metodę. Nasza drukarnia offsetowa oferuje najlepszej jakości materiały w przystępnych cenach i dogodnym czasie realizacji.