Drukarnia VEGA w Poznaniu to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w druku cyfrowym i offsetowym, które doceniają Klienci indywidualni i biznesowi. Wysokie standardy pracy pozwalają na najwyższej jakości druk materiałów reklamowych, firmowych czy prasowych.


Drukarnia offsetowa / cyfrowa VEGA oferuje wysokiej jakości druk poligrafii metodą cyfrową i offsetową oraz pełną obsługę drukarską (sztancowanie, nacinanie papieru samoprzylepnego, falcowanie i bigowanie druków, uszlachetnianie, tworzenie nowych wykrojników opakowań itp.). Całość realizacji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.


W codziennych realizacjach w naszej drukarni cyfrowej wykorzystujemy nowoczesny sprzęt drukarski, co pozwala na uzyskanie najlepszego efektu i jakości druku projektów z naszego . W naszej ofercie znajdą Państwo druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych i firmowych. Drukujemy ulotki, plakaty, wizytówki, książki, foldery, kalendarze, druk na kopertach, czasopisma, opakowania kartonowe, teczki, itp. Wysoka jakość papieru i szybkość druku pozwolą na błyskawiczne stworzenie nawet masowych ilości produktów. Obsługujemy również zlecenia nietypowe, jeśli tylko pozwoli na to dostępna technologia.


Specjalnością naszej drukarni offsetowej jest druk opakowań do płyt CD/DVD i projektów przygotowanych przez nasze studio graficzne. W skład oferty wchodzą: DIGIPACKI, ECOPACKI, koperty kartonowe, wkładki do pudełek, różne niekonwencjonalne opakowania kartonowe w zależności od zapotrzebowania i indywidualnych życzeń zleceniodawców. Realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów lub pomagamy w opracowaniu koncepcji, aby stworzyć unikalny, jedyny w swoim rodzaju projekt.


Na tle innych drukarni w Poznaniu Gwarantujemy konkurencyjne ceny, pewną jakość naszych prac i odpowiedni poziom obsługi - na wszystko to od lat mogą liczyć nasi Klienci. Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku. Klient może liczyć nie tylko na zrealizowanie zlecenia, ale również na fachową pomoc i wybór optymalnej opcji.


Nie tylko najwyższa jakość, ale również zrozumienie potrzeb Klientów – to nas wyróżnia spośród konkurencji. Wiemy, jak istotne jest dotrzymywanie terminów realizacji, dlatego działamy odpowiedzialnie i zawsze realizujemy zlecenie w umówionym czasie. Dajemy naszym Klientom pewność, że otrzymają to, czego potrzebują.


Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących druku oraz wskażemy najlepszą dla zlecenia metodę. Dzięki temu w naszej drukarni cyfrowej otrzymują Państwo najlepszej jakości materiały w przystępnych cenach i dogodnym czasie realizacji.