Drukarnia VEGA to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w druku cyfrowym i offsetowym, które doceniają Klienci indywidualni i biznesowi. Wysokie standardy pracy pozwalają na najwyższej jakości druk materiałów reklamowych, firmowych czy prasowych.


Drukarnia offsetowa / cyfrowa VEGA oferuje wysokiej jakości druk poligrafii metodą cyfrową i offsetową oraz pełną obsługę drukarską (sztancowanie, nacinanie papieru samoprzylepnego, falcowanie i bigowanie druków, uszlachetnianie, tworzenie nowych wykrojników opakowań itp.). Całość realizacji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.


W codziennych realizacjach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt drukarski, co pozwala na uzyskanie najlepszego efektu i jakości druku. W naszej ofercie znajdą Państwo druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych i firmowych. Drukujemy ulotki, plakaty, wizytówki, książki, foldery, kalendarze, druk na kopertach, czasopisma, opakowania kartonowe, teczki, itp. Wysoka jakość papieru i szybkość druku pozwolą na błyskawiczne stworzenie nawet masowych ilości produktów. Obsługujemy również zlecenia nietypowe, jeśli tylko pozwoli na to dostępna technologia.


Naszą specjalnością jest druk opakowań do płyt CD/DVD. W skład oferty wchodzą: DIGIPACKI, ECOPACKI, koperty kartonowe, wkładki do pudełek, różne niekonwencjonalne opakowania kartonowe w zależności od zapotrzebowania i indywidualnych życzeń zleceniodawców. Realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów lub pomagamy w opracowaniu koncepcji, aby stworzyć unikalny, jedyny w swoim rodzaju projekt.


Gwarantujemy konkurencyjne ceny, pewną jakość naszych prac i odpowiedni poziom obsługi - na wszystko to od lat mogą liczyć nasi Klienci. Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku. Klient może liczyć nie tylko na zrealizowanie zlecenia, ale również na fachową pomoc i wybór optymalnej opcji.


Nie tylko najwyższa jakość, ale również zrozumienie potrzeb Klientów – to nas wyróżnia spośród konkurencji. Wiemy, jak istotne jest dotrzymywanie terminów realizacji, dlatego działamy odpowiedzialnie i zawsze realizujemy zlecenie w umówionym czasie. Dajemy naszym Klientom pewność, że otrzymają to, czego potrzebują.


Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących druku oraz wskażemy najlepszą dla zlecenia metodę. Dzięki temu otrzymują Państwo najlepszej jakości materiały w przystępnych cenach i dogodnym czasie realizacji.